Opening ATENSUS groot succes
December 2011
Meppel - Op 1 december is ons kantoor feestelijk geopend. We waren reeds enige tijd gevestigd in de Gasfabriek van Meppel, maar van een opening is het nog niet gekomen.
De Wekker: 'We zijn een jonge onderneming met een hoge ambitie. Dat moet je in de richting van je opdrachtgevers en nieuwe relaties uitspreken. Een opening met een geschikt onderwerp dat mensen enthousiasmeerd is dat het moment.'
Als onderdeel van de opening is een kennissessie georganiseerd. Onderwerp was de vraag of het toepassen van een D&C contract in een ruimtelijk gevoelige omgeving meerwaarde heeft. Als voorbeeld is het project Herinrichting Gasthuispoort benut. De Wekker: 'De kennissessie is door ca. 45 deelnemers bezocht en zie ik als een succes. De deelnemers bestonder uit wethouders, projectleiders van diverse gemeente, ruimtelijk ordening specialisten en aannemers. Juist door die variatie en verschillende invalshoeken ontstonden leuke discussies.
In totaal kon er gereageerd worden op 15 stellingen die werden toegelicht door de bij het project betrokken partijen. ATENSUS verzorgt het projectmanagement van dit project. U kunt hierover meer lezen op onze projectenpagina.
|